yükleniyor

Server Kurulumu, Satışı, Bakımı ve Destek Hizmetleri

Server Kurulumu, Satışı, Bakımı ve Destek Hizmetleri

Server kurulumu konusunda uzmanlaşmış firmamız, 2002 den beri firma-şirket, kurum ve kuruluşlara server - sunucu satışı, bakım hizmeti vermektedir. Şunu çok iyi biliyoruz ki, firmaların sahip oldukları en önemli varlıklardan birisi kurumsal verileridir. İster 5 PC ister yüzlerce PC ve sunucudan ibaret olsun kurum çalışanlarının bilgiye sürekli erişimi ve yeni verilerin sisteme zamanında ve hızlı olarak işlenebilmesi önemlidir. Yapılan sunucu yatırımlarının firmanın büyüme stratejileri ile uyumlu olarak geliştirilebilmesine uygun yapıda olmalıdır.

ANKA BİLGİ İŞLEM server çözümlerinde uluslararası markalara sahip ürünler kullanmaktadır. IBM, HP, Dell, Fujitsu ve Lenovo server ürünleri ile firmanın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en iyi fiyat - en iyi performans çizgisine sahip ürünlerle Sunucu ihtiyaçlarınıza özel projelendirme yapılmaktadır.Giriş seviyesi workgroup sunuculardan Cluster, rack çözümler, yüksek erişilebilirlik çözümlerine kadar geniş bir yelpazede projelendirme, uygulama ve destek hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

ANKA BİLGİ İŞLEM server temini kurulum ve yapılandırma süreci aşağıdaki gibi gerçekleştirilmektedir;

Şirketinizin sunucu ihtiyaçlarına göre (donasımsal ve yazılımsal) tespit edilmesi, WEB / DNS / FTP / MAIL / NAS / SAN sunucu kurulumu ve konfigürasyonu.


Server Kurulumu ve Güvenlik ÇÖZÜMLERİ

Microsoft İşletim Sistemleri ve Microsoft uygulamaları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bir PC' nin işletim sisteminden, bir posta sunucuya, ofis yazılımından veri tabanı sunucusuna kadar çok farklı alanlarda sistemlerimizin vazgeçilmez bir parçası haline gelmişlerdir.

Kurumlar bu sistemlerden kendi ihtiyaçlarına en uygun olanını seçmekten, bu ürünlerin doğru konumlandırılmasına, bunların altyapıya uygun tasarlanıp kurulmasına, verimli kullanılmasına, oluşan hataların en hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesine kadar bir çok alanda ANKA BİLGİ İŞLEM ile beraber çalışabilirler.

Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz sunucular için kurumsal firmalara,  konusunda uzman kadromuz ile anında Teknik Destek sunmaktayız.

Sizde, firmanızın  ihtiyaç duyduğu ürünlerin belirlenmesinde ve bu ürünlerin doğru konumlandırılmasına, mevcut altyapıya uygun tasarlanıp kurulmasına, yüksek verimlilikte çalışmasına, oluşan hataların en hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesine kadar bir çok alanda ANKA BİLGİ İŞLEM' den profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu kapsamda sizlere sunacağımız hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

- Active Directory Kurulumu ve Yapılandırılması
- Active Directory Migration
- Domain Controller
- Exchange Server Hizmetleri
- Exchange Server Migration
- Terminal Server Kurulumu
- Database Server Kurulumu
- IIS Hizmetleri
- Group Policy Çözümleri
- Windows SharePoint Services ve SharePoint Portal
- Microsoft Server 2003-2008-2012 Satışı - Kurulumu ve Yapılandırılması
- ISA Server Çözümleri
- Web Sunucu Kurulum ve Yapılandırılması (Web Server)
- Mail Sunucu Kurulumu ve Yapılandırılması (Mail Server)
- Ftp Sunucu Kurulum ve Yapılandırılması (Ftp Server)
- Linux Kurulumu ve Destek Hizmetleri

Sunucu Tarafındaki Etiketlerimiz;

  • Server Kurulumu Yapan Firmalar İstanbul
  • Server Satışı Yapan Firmalar
  • Active Directory Kurulumu (Domain Name Server)
  • Active Directory Taşıma Çözümleri (Domain Taşıma)
  • Raid Kurulumu ve Yapılandırılması
  • Linux Kurulumu Yapan Firmalar
  • Sunucu Taşıma Çözümleri
  • Server Bakım AnlaşmasıHizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!