yükleniyor

Danışmanlık Hizmeti

    Bir yazılımın doğru çalışması kadar doğru kullanılması da önemlidir. Ancak doğru kullanılan programdan verim alınabilir. Dolayısı ile kullanıma     geçecek olan programlar için en önemli süreç implemetasyon sürecidir.

    Mikro aynı zamanda entegratör firma olduğundan bu deneyimini siz müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Gerek Mikro yazılımları gerek başka     yazılımların firmanızda doğru kullanılması amacı ile gereken implementasyon danışmanlık hizmetini firmamız vermektedir.

    Bu doğrultuda Yönetici talepleri, kullanıcı talepleri, tedarikçi talep ve sağladıkları analiz edilerek programın ne şekilde kullanılması gerektiği analiz     ediliyor ve doğrultuda hem eğitim hem de kullanım süreçlerini planlıyoruz.

    Ayrıca başka tedarikçi yazılımları ise siz ve firma arasında koordinasyonu sağlayarak sizi işinize konsantre ederek teknoloji kısmını biz     yüklenmekteyiz. Aynı dili konuşan firmalar olarak tedarikçiniz ile aranızdaki köprüyü oluşturuyoruz. Bu size zaman kazandırmakla beraber en hızlı ve en verimli kullanıma geçeceğiniz için yatırımın geri dönüşünü hızlandırmakta, efektif kullanım imkanı sağlamakta dolayısı ile size harcadığınız her kuruşun hakkını alabileceğiniz sistemi oluşturmaktayız.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!