yükleniyor

Hizmet Seviyeleri

Hizmet Seviyeleri

HZMT1 (7x24, 6 saat çözüm) :

Haftada 7 gün, 24 saat (7x24) hizmet verilmektedir. 30 dakika içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahale süreci başlatılmakta, ANKA BİLGİ İŞLEM teknik uzmanları azami 6 saat içerisinde gerekli yedek parça ve cihazlarla birlikte yerinde müdahalede bulunarak arızayı gidermekte veya taahhüt edilen sürelerde onarılamayacak arızalar için eşdeğer ürünlerle Müşterinin iş sürekliliğini sağlamaktadırlar.


HZMT2 (7x24, 4 saat müdahale) :

Haftada 7 gün, 24 saat (7x24) hizmet verilmektedir. 1 saat içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahalede süreci başlatılmakta, gerekli durumlarda 4 iş saati içerisinde içerisinde müşteri yerinde müdahale edilmektedir.


HZMT3 ( 5x9, Ertesi iş Günü) :

Hafta içi mesai günlerinde saat 08:30 ila 17:30 saatleri arasında (5x9) hizmet verilmektedir. 4 saat içerisinde telefonla veya mümkünse uzaktan bağlantı ile müdahale süreci başlatılmakta, gerekli durumlarda en geç ertesi iş günü müşteri yerinde müdahalede bunulmaktadır. 


Kişiselleştirilmiş:

Hizmet verilecek zaman dilimleri, telefonla müdahale, uzaktan bağlantı ile müdahale, yerinde müdahale ve çözüm süreleri Müşteri ihtiyacına bağlı olarak kişiselleştirilebilir.

*Aynı kontrat içerisinde ürün bazlı olarak değişik servis seviyelerinin tercih edilmesi mümkündür.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!