yükleniyor

Hakkımızda

1998 yılından bu yana bilişim sektöründe olan tecrübemiz ile Anka Bilgi İşlem kimliği altında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir.

Sağlanan çözüm hızlıdır, etkilidir, yenilikçidir, sürdürülebilirdir ve çoğu zaman benzersizdir.

Özellikle online projeler başta olmak üzere çalışma alanlarımız Yazılım Geliştirme, Danışmanlık Hizmetleri, Server Sistemleri, Güvenlik Duvarı Sistemleri, Muhasebe Programları (Mikro Yazılım) ve Linux Sistem Yönetimi olarak sıralanabilir.


NEDEN BİZ

Çözüm Odaklı Takıma Sahibiz

Anka Bilgi İşlem; sahip olduğu deneyim ve işbirliği yaptığı özel haberleşme çözümleri sağlayan iş ortakları ile birlikte, standard dışı haberleşme sistem ve servislerine ihtiyaç duyulan ortamlarda ve durumlarda özel çözümler üretir.


Sektörel Danışmanlık

Bilişim her tür organizasyonun iş akışında merkez rolü oynamaktadır. Bu durum, organizasyonların bilişim kaynak ve operasyonlarının yönetimini iş sürekliliği ve kalitesi açısından kritik pozisyona getirmiştir.


Profesyonel Hizmet ve Çözümler

Anka Bilgi İşlem; tedarik, kurulum ve bütün hayat döngüsü boyunca işletme ve ömür sonunda yatırımların değerlendirilmesi konusunda çözümler üretir.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!