yükleniyor

Hizmet Sunum Modelleri

Hizmet Sunum Modelleri


ANKA BİLGİ İŞLEM’in müşterilerine sunmuş olduğu tüm hizmetler, genel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlanmış hizmet paketlerinin yanı sıra, müşteri ihtiyacı doğrultusunda ürün, fonksiyon ve lokasyon gibi çeşitli parametrelere bağlı olarak kişiselleştirilmiş bir şekilde de sunulabilmektedir.


Müşteri Yerinde Hizmet Sunumu

Bu modelde müşterinin ihtiyaç duymuş olduğu hizmetler, ANKA BİLGİ İŞLEM teknik uzmanları tarafından müşteri lokasyonunda sunulmaktadır. 

ANKA BİLGİ İŞLEM, müşteri yerinde destek hizmetlerini İstanbul ve  tüm illerde ve proje bazlı olarak yurt içinde sunabilmektedir.

ANKA BİLGİ İŞLEM Atölyesinde Hizmet Sunumu

Bu modelde hizmet ihtiyacı duyulan donanım Müşteri tarafından atölyemize getirilir ve istenilen hizmetin ANKA BİLGİ İŞLEM teknik ekibi tarafından sunumunu müteakiben yine Müşteri tarafından geri teslim alınır.

Uzaktan Erişim ile Hizmet Sunumu

Bu modelde ANKA BİLGİ İŞLEM teknik uzmanları tarafından ilgili sisteme uzak bağlantı ile erişilerek gerekli hizmet sunulmaktadır. Uzaktan erişim sayesinde Müşterilerimiz taleplerine yerinde servise göre yolda geçen bir süre kaybı olmadığından çok daha hızlı cevap alabilmekte ve servis maliyetleri daha düşük gerçekleşmektedir.

Telefon Desteği ile Hizmet Sunumu

Tüm sözleşmeli müşterilerimiz, ANKA BİLGİ İŞLEM teknik uzmanlarından hizmet kapsama saatlerinde ürünleri ile ilgili sınırsız telefon desteği alabilmektedirler. Müşterilerimiz 7x24 hizmet veren ANKA BİLGİ İŞLEM hizmet masasına 0506 677 70 50 numaralı cep telefondan da ulaşabilmektedirler.

Parça Dahil Onarım Hizmetleri

Bu hizmet modelinde, Müşterilerimizin sözleşme kapsamına almış oldukları donanımlarında meydana gelen arızaların giderimi için gerekli tüm yedek parçalar, ANKA BİLGİ İŞLEM tarafından temin edilmekte ve değiştirilen parça(lar) için herhangi bir ücret alınmamaktadır. 

Bu hizmet modeli ile Müşterilerimiz sözleşme süresince oluşabilecek donanım bakım maliyetlerini net olarak öngörebilmekte, işletmelerinin nakit akışını beklenmeyen yüksek maliyetli arızalar nedeniyle sekteye uğratmadıkları gibi satın alma süreçleri ile vakit kaybetmemekte ve ANKA BİLGİ İŞLEM stokunda bulundurulan yedek parçaların kullanımı sayesinde hızlı çözüme kavuşa bilmektedirler. 

ANKA BİLGİ İŞLEM yedek parça depolarında bulunan her bir yedek parçanın stok seviyesi, parça dahil sözleşmeli bakım kapsamında bulunan ürün adedi ve servis seviyesi kriterlerine bağlı olarak sürekli gözlenmekte ve her zaman belirlenen eşik seviyelerinin üstünde tutulmaktadır.

Parça Hariç Onarım Hizmetleri

Parça Hariç Hizmet kapsamında, yapılan arıza tespiti sonrasında ihtiyaç duyulan yedek parça maliyeti belirlenerek müşteriye bildirilmekte ve Müşteri onayını müteakiben onarım gerçekleştirilmektedir. 

Bu modelde parça sarf maliyet riskinin Müşteri tarafından taşınıyor olması ve yedek parça stok maliyeti olmaması nedeniyle hizmet bedelleri daha ekonomik olmakla birlikte, parça temin süresinin gerekli yedek parçanın ANKA BİLGİ İŞLEM stokundaki mevcudiyetine bağlı olarak değişmesi nedeniyle çözüm süresi uzayabilmektedir.

Sözleşmeli Hizmetler

Bu hizmet modelinde Müşterilerimiz belirli bir zaman periyodu için sabit aylık hizmet bedelleri karşılığında kritik bilişim teknolojileri sistemlerinin kesintisiz çalışabilmesi amacına uygun olarak çeşitli servis seviyelerinde telefon desteği, uzaktan erişim ile müdahale, yerinde müdahale, koruyucu bakım, dilendiğinde parça dâhil ve/veya parça hariç onarım hizmetlerini seçenekli ya da hepsi bir arada olarak temin edebilmektedirler. 

Sözleşmeli Müşterilerimize kendilerinde sorumlu bir teknik proje yöneticisi atanmakta ve altyapıları ile ilgili gerekli tüm bilgilerin ANKA BİLGİ İŞLEM teknik kadrosunca bilinmesi sağlanarak çok daha hızlı ve memnun edici bir servis sunulması imkanı yakalana bilmektedir.

Çağrı Bazlı Hizmetler

Çağrı bazlı hizmet modelinde ihtiyaç duyulan hizmet, tek bir seferde, talep edildiği anda üretilerek sunulmakta ve sarf edilen efora bağlı işçilik ve malzemeler ile birlikte ücretlendirilmektedir. 

Çağrı bazlı hizmetler, ANKA BİLGİ İŞLEM tarafından personel kaynağının mevcudiyetine bağlı olarak mümkün olan en kısa sürede sunulmaya çalışılmakla birlikte müdahale ve çözüm süresine yönelik herhangi bir taahhüt içermediğinden müşterilerimiz tarafından daha çok, iş sürekliliğinin çok kritik olmadığı sistemler için tercih edilmektedir.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!