yükleniyor

Blog

Yazılım Eğitimi

    Bir yazılım en iyi performansı vermesindeki etken programın ne kadar iyi olduğu değil, ne kadar iyi kullanıldığıdır. Bunun da anahtarı eğitimlerdir.    Genel olarak bakıldığından firmalarda ... » İncele.

Donanım Desteği

» Switch (managable , L2 , L3 , 10/100 , Gigabit)» Ortak yazıcı kullanımı » Internet Servisleri (Web, Mail, …..)» Ortak disk paylaşımı» Yedekleme Çözümleri» Yapısal kablolama (UTP Cat 5,6 / Fiber Optic)» xDSL çözümleri» Network Yöneti... » İncele.

Danışmanlık Hizmeti

Bir yazılımın doğru çalışması kadar doğru kullanılması da önemlidir. Ancak doğru kullanılan programdan verim alınabilir. Dolayısı ile kullanıma geçecek olan programlar için en önemli süreç implemetasyon sürecidir.Mikro aynı zamanda en... » İncele.

Web Tasarımı

 İletişimin vazgeçilmez unsuru olan internet üzerindeki işlerinizde sizlere yardımcı olmak amacı ile grubumuz statik web designerları yanında Php, ASP, Java gibi dilleri kullanarak aktif web sayfalarınızı dolayısıyla MÜŞTERİ-TEDA... » İncele.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!